Evlenilecek Erkekte Aranacak Özellikler

  
Evlenilecek Erkekte Aranacak Özellikler

 Uyum
Eş adayınız uyumlu biriyse evlilik sürecinde de bu uyumu devam ettirebilir ve zamanla sizinle tam bir bütün haline gelebilir. Karşı tarafın uyumlu olup olmadığını anlamak çok da zor bir şey değildir.
Her şeye muhalif olmuyorsa konuşurken fikirlerinize değer verip bazen de katılıyorsa bu kişide uyum belirtileri vardır.


   Kıskançlık
Bu konudaki en iyi kıstas yalnızca sizsiniz. Kıskanılmayı seven bir bayan mısınız? yoksa kısıtlanmak sizi bunaltır mı? bu sorulara en doğru cevabı verdikten sonra eş olacak insanda bu özellliğe de dikkat etmelisiniz. Ne yazık ki günümüzde büyük bir aşkla başlayıp da kıskançlık yüzünden bir çok evlilik sonlanmakta ve bazen kişiler bunun faturasını ağır ödemektedir. Bu yüzden ilk olarak kendinizi tanımalısınız.


  Maddiyat
Maddiyat sizin için ne kadar önemli? bu soruya cevabınız: "Çok önemli" ise şunu asla unutmamanız gerekir: Hayat bir yokuştur ve inişli çıkışlıdır. Çok zengin diye evlendiğiniz erkek çok fakir bir duruma düşebilir. bunda sizin için önemli olan şey erkeğin çalışkanlığıdır. çalışkan bir insan hayatının bir döneminde mutlaka maddi durumunun iyi olduğu günler yaşar.


  Çalışkanlık nasıl anlaşılır?
İşini seven erkek çalışkandır. Çalışkan olmayan kişi her işte bir bahane bulur ve hiçbir yerde tutunamaz. Erkeğe işini seviyor musun? sorusunu yönelttiğinizde cevabı: "Hayır" ise ona direk tembel herif senden adam olmaz yaftasını vurmayın sebebini sorun gerçekten mantıklı bir nedeni varsa zaten bunu anlayışla karşılarsınız. Ama eften püften sebepler sıralıyorsa bu tehlikeli bir konudur.

  Eğitim
Aranızdaki eğitim farkı önemli bir konu değildir. Önemli olan birbirinizi anlayıp
 iletişim kurabilmenizdir. Zaten seven erkek asla eğitim konusunu gün yüzüne çıkarmaz ve bunu bir üstünlük konusu olarak görmez. Sevmeyen kişiyle ise siz İngiltere kraliçesi olsanız bile sorunlarınız bitmez.

  Sevgi
Anahtar kelimedir. Seven sevdiği için her fedakarlığı yapar. Ancak bunda da şöyle olumsuz bir yön vardır. Karşı tarafın sizi sevdiğinden asla emin olamazsınız. Peki ne yapmak gerekir? gözler kalbin aynasıdır. Size bakarken gözlerinde ne görüyorsunuz? size aşık bir erkek mi? yoksa size bakarken kafasında tilkilerin kol gezdiği bir erkek mi? bunun cevabını size yalnızca kalbiniz verir. Bu yüzden kalbinize yönelin ve ondan bunun cevabını alın. Emin olun onun cevabı mantığınızdan daha zekice çıkacaktır.

  Unutmayın!
Hayat her zaman sizin tercihinizle ilerlemez. Bazen hayatın size sunduklarını yaşamak zorunda kalırsınız. Sizin bu sunumlara karşı tek yapabileceğiniz şey iyiliğinizi kaybetmemektir. Hayat bir yokuştur ve bu yokuşun başındasınız. Yolunuz açık olsun!

 

0 yorum :

Yorum Gönder