Gelinle Anlaşma Testi   Aşağıdaki seçeneklerden hangisi gelininizle sizi yansıtıyor? Öncelikle bunu seçin ardından seçtiğiniz şıkkın yorumunu sayfayı aşağıya kaydırarak okuyabilirsiniz.


a) Gelinim bana bir kere "anne" dediğinde ağzından bir tane daha "anne" çıkar. Görüşmediğimizde mutlaka arar. İhtiyaç duyduğumda hep yanımdadır. Kalbimi kırmamak için özel çaba gösterir.

b) Gelinimle görüştüğümüzde sohbeti hoştur. Ancak biraz mesafeli davranmaya çalışıyor. Bazen onu anlamıyorum sevmiyor mu güvenmiyor mu çözemiyorum. Neyse buna da şükür.

c) Gelinim pek görüşmek istemiyor. Bize geldiğinde minnet rica ile zor geliyor. arada dedikodumu da yapıyormuş duyuyorum. Oğlum mutlu olsun da gelin de ne yaparsa yapsın.

d) Gelin mi? Allah onu ıslah etsin! İyiliği için bile konuşsam suç işlemişim gibi davranıyor. Ağzımdan bir laf çıkmaya görsün. Çocuğu da aynı kendisi. Torun benim torunum ama anası yüzünden onu da pek sevesim gelmiyor.

Yorumlar

a) Allah aranızı bozmasın. Aranızın bu kadar iyi olması sadece gelinin ya da sizin iyiliğinizden değil ikinizin de iyi olmasından kaynaklanıyor. Size önerimiz mesafenizi korumanız.

b) Gelininiz sizinle çok yakın olursa sizi kırmaktan ve kırılmaktan korkuyor. Bu yüzden aranızın hep iyi olması için biraz mesafe koymayı tercih etmiş. Bu onun ileriyi düşünen ve olgun biri olduğunu gösterir. Oğlunuzun çok akıllı bir eşi olduğu için mutlu olabilirsiniz.

c) Belli ki aranızda pek de hoş olmayan meseleler geçmiş. Size tavsiyemiz ikinizin de geçmişe bir sünger çekerek yeni bir başlangıç yapmanız. Siz büyük olarak ilk adımı atmaya ne dersiniz? Unutmayın ki dünya geçici ve yalan. Kin tutacak vakit var mı sizce?

d) Gelininizle öyle bir hale gelmişsiniz ki aranızdaki sevgi tanelerinin her birine nefret fidanları ekmişsiniz. Evet herkesin enerjisi tutmayabilir. Anlaşamıyorsanız da birbirinizi idare etmeniz hem sizin için hem de evladınız için daha faydalı olacaktır.0 yorum :

Yorum Gönder